Coaching

coffe chusta hayfa taniec brzucha

Odkryj w sobie moc, wyróżnij się i tańcz pełnią swojego potencjału! Zapraszam Cię do udziału w innowacyjnym i niezwykle efektywnym programie rozwojowym dla Tancerek - Empowerment Coaching&Mentoring Method for Bellydancers!
Wygraj siebie, konkurs, życie!

Tańczysz, sumiennie chodzisz na kurs, uczestniczysz w różnych warsztatach ale nie czujesz i nie widzisz żeby Twój postęp w tańcu był do tego adekwatny? Odblokuj swój potencjał psychiczny oraz emocjonalny by poczuć flow w tańcu brzucha! Umów się na indywidualną sesję rozwojową dla Tancerek - napisz na studio@hayfa.pl i dowiedz się więcej!

Brak pewności siebie w tańcu?
Empowerment coaching!

Coś sprawia, że masz blokadę przed wystąpieniami publicznymi czy dalszym rozwojem tanecznym? Możemy skutecznie odblokować Twój potencjał z poszanowaniem granic jakie chcesz utrzymać a nie jakie trzymają Ciebie. Poczuj skrzydła w tańcu i życiu. 

Stres i obawa przed konkursami?
Mental coaching!

Pragniesz i wiesz, że możesz zdobywać tytuły jednak powstrzymuje Cię lęk przed oceną, rozczarowaniem… Możemy przygotować Cię mentalnie byś zwyciężyła jeszcze przed startem!

Nie wystarczająco dobra?
Life coaching!

Celem tańca brzucha nie jest wcale sztuczna gra ale upełnomocnienie kobiecości i wzmocnienie kobiet na każdym etapie ich życia, w każdej roli i zmianie – chętnie pokażę Ci ten nurt bellydance, który wpłynie pozytywnie na całe Twoje życie.

Jakiej zmiany TY pragniesz? Co dałoby Ci poczucie szczęścia? Pozwól sobie na komfort, świadomej kreacji siebie - w tym siebie w roli tancerki jaką zawsze chciałaś być!

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację, po której sama zdecydujesz czy potrzebujesz i chcesz rozwinąć skrzydła!

Gdy spojrzałam na moje pełnoletnie już puchary Mistrzostw Bellydance PFT/IDO, pomyślałam sobie, jak wyglądałoby moje życie, gdybym nie tańczyła??? Cóż, nie jestem w stanie nawet sobie tego wyobrazić! Taniec brzucha towarzyszył mi jako cel konkursowy oraz pokazowy dla mnie i moich kursantek. Był moim zawodem, który pozwolił mi zadbać o finanse, celem i środkiem wielu podróży do arabskich krajów Afryki, Bliskiego i dalszego Wschodu, aż w końcu stał się moją firmą – moją własną szkołą tańca. Zawsze zajmował kluczowe miejsce w moim życiu – był i jest moją pasją oraz miłością. W prawdziwej pasji upatruję zaś absolutny klucz do sukcesu w tej i każdej innej dziedzinie.

Dziś, bogata w doświadczenia taneczne, życiowe i zawodowe (również poza tańcem: jako coach, mentor, trener oraz absolwentka trzech fakultetów, z czego ostatni to prestiżowy MBA), wiem, że ten taniec dał mi życiową Moc. Z nieśmiałej dziewczyny stałam się kobietą pełną wiary i sił, gotową zmieniać bieg przeznaczenia…

hayfa hazine bellydance coaching and mentoring

Zyskaj!

1. Doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalne i ciepłe wsparcie.

2. Efektywne narzędzia rozwoju, które diagnozują, aktywizują oraz prowadzą do celu.

3. Siłę, która pozwoli Ci poczuć się w tańcu swobodnie, rozpocząć karierę pokazową lub instruktorki, zdobyć taneczne tytuły lub stworzyć własny biznes.

Moje ponad 20 letnie doświadczenie taneczne, biznesowe i zawodowe pozwolą Ci osiągnąć cele szybciej i skuteczniej.

Masz w sobie tę Moc! Napisz lub zadzwoń, umów się na pierwszą niezobowiązującą rozmowę i sprawdź czy to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Spotkania (online/na żywo) na które Cię zapraszam są efektem synergii ducha bellydancu z nowoczesnym podejściem do rozwoju. Nie musisz wiedzieć czego potrzebujesz ani nawet co chcesz osiągnąć. Nasze spotkania pomogą Ci określić cele oraz je zrealizować. Nie musisz wybierać czy potrzebujesz coachingu, mentoringu, treningu czy ćwiczeń – Twój indywidualny program rozwoju będzie stworzony w oparciu a profesjonalną analizę Twojej sytuacji i dostosowany do realizacji twoich zamierzeń.

Jestem głęboko przekonana i bezwarunkowo wierzę i wiem, że masz w sobie moc by spełnić swoje marzenia oraz pokonać wszelkie trudności. Potencjał ma każdy, lecz tylko nieliczni decydują się na trud jego wykorzystania.

Przez lata obserwowałam i obserwuję jak z moich zajęć wyfruwają prawdziwe wolne od ograniczeń, pewne siebie – rajskie ptaki, które jeszcze chwilę temu cichutko weszły na salę pod płaszczykiem szarego wróbelka.

narzędzie coachingowe koło tańca bellydance coaching kraków

Jak to działa?

  1. Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!
  2. Drugie spotkanie to określenie celów i efektów współpracy oraz jej zasad i harmonogramu.
  3. W zależności od celów i Twoich zasobów, potrzebujesz 5-15 spotkań, które przeprowadzą nas od diagnozy, przez rozwiązania aż do efektów!
  4. Podczas spotkania podsumowującego otrzymasz imienny certyfikat ukończenia Indywidualnego Programu Rozwojowego dla Bellydancers.

*Treść naszych spotkań jest poufna, pracuje etycznie i z zachowaniem tajemnicy zawodowej. W każdej chwili możesz zrezygnować z programu. Pracujemy w oparciu o umowę, zasady są przejrzyste i obie strony znają swoje oczekiwania i obowiązki.

Zadzwoń t: 517311872 lub napisz na studio@hayfa.pl teraz i rozwiń skrzydła w tańcu i nie tylko!

Zapraszam na naszą rozwojową stronę na Facebook Be Good