6 lipca 2019, 10.00-13.00

Studio Tańca Hayfa

Kobieta - Mama. Warsztaty relaksacyjno-rozwojowe.

„Zrelaksuj się – mamo!”

Naszym celem jest Twój relaks. Pomoże Ci w tym muzyka i jej relaksacyjne właściwości, elementy coachingu macierzyńskiego, nauka śpiewania kołysanek i… taniec brzucha!

Zapraszamy na spotkanie podczas którego:

W części dot. coachingu macierzyńskiego:
– dowiesz się jak czerpać radość z każdego dnia czując życiową równowagę i z którymi sferami Twojego życia możesz pracować (warsztat z użyciem coachingowych metod diagnostycznych)
– dowiesz się jak podjąć decyzję o ruszeniu z miejsca i trzymać się się jej
– dowiesz się dlaczego warto się relaksować i rozwijać a także mieć swój „macierzyński plan”.

W części muzyczno-relaksacyjnej:
– dowiesz się jak muzyka wpływa stan psychofizyczny mamy i dziecka już od 16 tygodnia ciąży!
– poznasz rodzaje i praktyczne zastosowanie stymulacji prenatalnych i sensorycznych, takich jak: śpiewanie, kołysanie, głaskanie, masowanie, które mają pozytywny wpływ na rozwój Twojego maluszka oraz pomagają w budowaniu więzi matka-dziecko
– będziesz miała okazje pośpiewać w kobiecym gronie oraz nauczyć się pięknych melodii i sprawdzonych kołysanek , które mogą okazać się pomocne podczas zasypiania, wyciszenia i relaksacji
– dowiesz się jak przy pomocy ćwiczeń oddechowych możesz wpłynąć na rozluźnienie i wyciszenie Twoje i dziecka oraz jak wykorzystać te umiejętności w porodzie
– skorzystasz z sesji muzyczno-relaksacyjnej stworzonej specjalnie dla mam, wzbogaconej o specjalne afirmacje słowne

W części tanecznej:
– poznasz sprawdzony sposób na relaks poprzez taniec brzucha, stworzony przez kobiety dla kobiet jest cudownym wsparciem w okresie ciąży i macierzyństwa, perfekcyjnie zgrany z naszą fizjologią dba o nasze ciało i ducha!

Jeśli chcesz nauczyć się aktywnego i pasywnego relaksowania się,
Chcesz złapać oddech i nabrać sił,
Czujesz, że Twój organizm woła o chwilę dla Ciebie…

W gąszczu niewyprasowanych ubrań, sterty brudnych garów i niepozałatwianych spraw – znajdź czas dla siebie i przyjdź na nasz warsztat „Zrelaksuj się – mamo!”

To pierwsze z cyklu spotkań „KOBIETA – MAMA” podczas, którego dowiesz się jak za pośrednictwem muzyki możesz aktywnie i pasywnie –zażywać relaksu. Poznaj ideę cyklu: https://www.facebook.com/notes/studio-ta%C5%84ca-hayfa/kobieta-mama-rozw%C3%B3j-i-relaks/2820762637951892/ .

Gwarantujemy Ci relaks, dużą dawkę motywacji i wiedzę która zapewni Ci korzyści przez cały okres macierzyństwa!

Twoja inwestycja w siebie, czyli uczestnictwo w warsztacie to 50 zł za 3h.

Na drugie spotkanie z cyklu „Kobieta – Mama” otrzymasz 10% zniżki, na trzecie 15% a na czwarte aż 20%! Warto wybrać się na nasz cały cykl, który kompleksowo wspomoże Cię w nowej roli Super-Mamy!

Na pierwszym spotkaniu pracować będziemy z:

Karoliną Gwardzik – muzykologiem i muzykoterapeutą z wykształcenia, z zamiłowania doula. W swoim życiu stara się łączyć pracę z pasją i doświadczeniem, które nabywa każdego dnia wychowując swoje trzy córki. Współautorka projektu dla kobiet w ciąży „Z muzyką od poczęcia”, które od 2 lat prowadzi w Operze Krakowskiej. Praca z ludźmi i zamiłowanie do muzyki daje jej radość i spełnienie. Wierzy w to że wspieranie kobiet przez kobiety ma ogromną moc i siłę.

Oraz

Katarzyną Galas-Koba – life coachem specjalizującym się w coachingu kobiet, profesjonalną tancerką i instruktorką tańca brzucha w swoim STUDIO TAŃCA HAYFA mamą roczniaka a na co dzień trenerką i szkoleniowcem, która łączy korpoświat z orientalną bajką i domowym zaciszem. Jak o niej mówią „stara dusza” potrafi wydobywać z ludzi to, co najlepsze i motywować ich do zmian.

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.

Chcesz poznać szczegóły?

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku 

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do zakładki Kontakt!

Do zobaczenia na sali!